A Architectural AI

Ana sayfa / Dünyalar / Mid-Century

Mid-Century

Retro modern

Odanı Mid-Century dünyasına çevir — Retro modern. Bir fotoğraf yükle; Architectural AI mekânını saniyeler içinde Mid-Century olarak yeniden hayal etsin.

↗ Open “Mid-Century” in the app

Room before and after a Mid-Century AI transformation (after)
Room before and after a Mid-Century AI transformation (before) Before
After

Nasıl çalışır

  1. 1. Odanın fotoğrafını çek veya yükle.
  2. 2. “Mid-Century” dünyasını seç.
  3. 3. Odanın fotogerçekçi Mid-Century versiyonunu saniyeler içinde al.

Mid-Century — SSS

Odamı nasıl Mid-Century yaparım? +

Architectural AI’ı aç, odanın fotoğrafını yükle, Mid-Century dünyasını seç; uygulama mekânını Mid-Century haline dönüştürür.

Mid-Century denemek ücretsiz mi? +

Architectural AI ücretsiz indirilir ve başlangıç kredileri içerir; yani Mid-Century’i hemen deneyebilirsin. Ek üretimler token harcar.

Mid-Century nedir? +

Mid-Century, Architectural AI’daki 1000+ temalı dünyadan biridir — kendi mekânının fotoğrafına uygulayabileceğin bir AI oda dönüşümü.

Buna benzer daha fazla dünya